Novinky

Parkovací systém

14. máj 2019
Vážení klienti, parkovací systém bol už plne spustený do prevádzky. Prosíme všetkých majiteľov garážových státí, ktorým parkovacie čipy nefungujú, prípadne máte s nimi akýkoľvek problém, kontaktujte správcu objektu, ktorý zabezpečí správne nakódovanie. Týmto sa ospravedlňujeme za počiatočné komplikácie, ktoré vznikli pri spustení systému, veríme, že sa už nebudú opakovať.
Viac informácií

Informačný list k správoplatnení kolaudačného rozhodnutia Veže C a apartmánov DC.

7. máj 2019
Vážení klienti, dovoľte nám, aby sme Vás informovali, že kolaudačné rozhodnutie na Vežu C a apartmány DC bolo správoplatnené dňa 26.4. 2019. Podrobné kroky, ktoré je potrebné realizovať po správoplatnení kolaudačného rozhodnutia prikladáme:
Viac informácií

Kolaudačné rozhodnutie Veža C a apartmány DC

30. apríl 2019
Vážení klienti, dovoľte, aby sme Vás informovali, že na Kolaudačnom rozhodnutí na Vežu C a apartmány DC bola vyznačená právoplatnosť dňa 29.4. 2019. V krátkej dobe Vás budeme informovať o ďalších krokoch, ktoré budú nasledovať.
Viac informácií

Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na obchodné priestory DA a DB + časť apartmánov DA

9. apríl 2019
Vážení klienti, radi by sme Vás informovali o právoplatnom kolaudačnéom rozhodnutí na obchodné priestory DA a DB + časť apartmánov DA.
Viac informácií

Stanovisko ČSOB

26. február 2019
Vážení klienti, v nadväznosti na viaceré podnety od Vás ohľadom dôvodu predlžovania úverov, Vám prinášame oficiálne stanovisko ČSOB banky.
Viac informácií

Informačný list veža C a blok DC

25. február 2019
Vážení klienti, radi by sme Vás informovali o aktuálnom dianí ohľadom veže C a bloku DC v projekte CityPark Ružinov:
Viac informácií

Spoločenská miestnosť vo Veži B

18. január 2019
Vážený klient, v prvom rade Vám želáme všetko dobré do nového roku 2019. Radi by sme Vás informovali, že spoločenská miestnosť vo Veži B sa nachádza na 2. poschodí (v prílohe nájdete aj pôdorys s umiestnením spoločenskej miestnosti vo Veži B). Tak ako sme Vás informovali v liste zo dňa 21.11. 2018 bola spoločenská miestnosť zo strany developera odovzdaná správcovskej spoločnosti koncom roka 2018.
Viac informácií

Na CPR nabehli sprejeri

18. január 2019
Pozrite na ich výtvory :)
Viac informácií

Aktuálny stav procesov v skolaudovaných častiach projektu CityPark Ružinov

12. december 2018
Vážený klienti, radi by sme Vás informovali o aktuálnom dianí v skolaudovaných častiach projektu CityPark Ružinov.
Viac informácií

Informácia o pripravovanom kolaudačnom konaní veža C

14. november 2018
Vážení klienti, dovoľte nám, aby sme Vás informovali o pripravovanom kolaudačnom konaní CityPark Ružinov, konkrétne Veže C, kde sa stanete majiteľmi bytov a apartmánov.
Viac informácií

Právoplatné kolaudačné rozhodnutie apartmány

28. máj 2018
Mestská časť Bratislava-Ružinov vydala Kolaudačné rozhodnutie na apartmány, ktoré je právoplatné dňom 30.4.2018.
Viac informácií

Právoplatné kolaudačné rozhodnutie veža B

14. máj 2018
Právoplatné kolaudačné rozhodnutie na vežu B
Viac informácií

Oficiálne stanovisko ku kolaudačnému konaniu Bloku B

2. marec 2018
Vážení klienti, Dovoľte nám aby sme Vás informovali o stave kolaudačného konania Bloku B na projekte CityPark Ružinov.
Viac informácií

Metrostav má novú web stránku

23. február 2018
Profesionálny developer CityPark Ružinov je Metrostav Slovakia a.s. má novú web stránku. Pozrite sa.
Viac informácií

Dokonalé výhľady

20. február 2018
Nemusíte sa báť, že vám o pár rokov pred oknom vyrastie budova, ktorá by vám narušila výhľad, kvôli ktorému ste si byt kúpili. Územný plán nedovoľuje ďalšiu výstavbu v okolí rezidencie CityPark Ružinov. Vychutnajte si garantované výhľady z bytov.
Viac informácií

Ponuka voľných bytov k 10.9.2017

11. september 2017
Bývanie v srdci Ružinova obklopené pokojnou atmosférou presvedčilo množstvo ľudí, aby si kúpili byt alebo aparmán v našom rezidenčnom projekte. Vstúpili sme do záverečnej etapy predaja posledných voľných bytov. Ak uvažujete nad kúpou nového bytu, na skok od centra, neváhajte a dohodnite si nezáväznú prehliadku.
Viac informácií

Vstúpili sme do záverečnej fázy predaja

10. september 2017
Benefity bývania v novostavbe v blízkosti centra mesta s výbornou dopravnou dostupnosťou, dobrá občianska vybavenosť, príjemná cena a dispozičné riešenie bytov oslovili v tomto roku veľké množstvo záujemcov o kvalitné a moderné bývanie. Projekt CityPark Ružinov, ktorý vyrastá medzi ulicami Plynárenská a Jarabinkova, bol za prvý polrok 2017 najlepšie predávaným projektom v okrese Bratislava II a zaradil sa tak k najlepšie sa predávaným novostavbám v Bratislave.
Viac informácií

Metrostav medzi najväčšími developermi na Slovensku

9. september 2017
Trend vo svojom článku z 3.8.2017 s názvom "Najväčší developeri: Pozrite si, kto postavil najviac bytov" v rokoch 2012-2017 zaradil METROSTAV medzi najväčších developerov a rezidenčný projekt CityPark Ružinov medzi najväčšie developerské projekty na Slovensku.
Viac informácií

Máj 2017. Aktuálny stav výstavby CityPark Ružinov

18. máj 2017
Stavebné práce nám aj v roku 2017 pekne napredujú. Prečítajte si viac o aktuálnom priebehu prác na rezidenčnom projekte CityPark Ružinov.
Viac informácií

Ponuka voľných bytov k 17.5.2017

17. máj 2017
O byty a apartmány v našom rezidenčnom projekte CityPark Ružinov je veľký záujem. Pre záujemcov sme pripravili štatistiku voľných bytov a apartmánov.
Viac informácií

Výsledky predaja bytov a apartmánov ku koncu roku 2016

1. február 2017
Rok 2016 bol pre nás veľmi úspešný. V roku sme v rezidenčnom projekte CityPark Ružinov predali sme 280 bytov a 100 apartmánov. Ďakujeme
Viac informácií

Január 2017. Aktuálny stav výstavby CityPark Ružinov

20. január 2017
Najhoršie je za nami. Tak by sa dal čítať ruch na projekte CityPark Ružinov. v januári 2017.
Viac informácií

Ponuka voľných bytov k 31.1.2017

20. január 2017
O byty v našom rezidenčnom projekte CityPark Ružinov je veľký záujem. K 31.1.2017 máme voľných už len 37 voľných bytov. Vo veži A je voľný 1 byt, vo veži B 3 voľné byty a vo veži C 33 voľných bytov.
Viac informácií

Zmena podmienok v poskytovaní hypoték v roku 2017

16. január 2017
Ak si plánujete zobrať hypotéku, počítajte s prísnejšími podmienkami. Banky sa musia od 1. marca 2017 prispôsobiť pravidlám, ktoré im nadiktovala Národná banka SR. Ak uvažujete nad kúpou nehnuteľnosti, mali by ste sa poponáhľať a využiť súčasné možnosti na trhu s hypotékami.
Viac informácií

Úspešný projekt vstupuje do ďalšej fázy predaja

18. október 2016
Projekt CityPark Ružinov bol za prvý polrok 2016 najlepšie predávaným projektom v okrese Bratislava II a zaradil sa tak k najlepšie sa predávaným novostavbám v Bratislave. Dnešným dňom spúšťa ďalšiu etapu predaja bytov. Neváhajte a vyberte si z ponuky bytov vo veži "C", kým je z čoho vyberať.
Viac informácií

Pozrite si virtuálnu prehliadku

30. september 2016
Pozývame vás na prehliadku bytu v CityPark Ružinov. Síce virtuálnu, ale byt skutočne existuje presne v tejto podobe.
Viac informácií

Otvorenie novej plavárne v Petržalke

30. august 2016
Sme hrdí, že práve spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. mohla realizovať tento krásny projekt. Petržalská plaváreň bola slávnostne otvorená za prítomnosti olympionika Mateja Beňuša a od 5.9. bude v ostrej prevádzke.
Viac informácií

Príďte povzbudiť športovcov na METROSTAV HANDY CYKLO MARATÓN dňa 4.8. na Vajanského nábrežie v Bratislave

27. júl 2016
Charitatívna benefičná akcia o dĺžke 2222 km a časovom limite 111 hodín štartuje už 2. augusta z Pražského hradu. V Bratislave sa na Vás tešíme 4. augusta (štvrtok) počas celého dňa od skorých ranných až do neskorých nočných hodín na Vajanského nábreží pri Propeleri vo vyústení Mostovej ulice.
Viac informácií

Bývaj a podnikaj na jednom mieste

14. jún 2016
Naše unikátne lofty, apartmány a ateliéry sa dokážu prispôsobiť akejkoľvek vašej predstave. Či už by ste v nich chceli bývať, podnikať, alebo oboje. Pozrite si video a presvedčte sa sami.
Viac informácií

CityPark Ružinov: predaných viac ako 80 % bytov veže B

10. jún 2016
CityPark Ružinov vstúpil do ďalšej fázy predaja ešte úspešnejšie. Dve tretiny bytov veže B sú vypredané. V týchto dňoch sme pustili predaj apartmánov, loftov a ateliérov, jedinečného konceptu umožňujúceho bývanie a podnikanie na jednom mieste.
Viac informácií

Spustili sme predaj jedinečných apartmánov, loftov a ateliérov

6. jún 2016
Jedinečné, štýlové a za bezkonkurenčnú cenu. Také sú apartmány, ateliéry a lofty, ktoré rezidenčný komplex CityPark Ružinov zaraďuje do svojej ponuky od júna tohto roku. Vďaka svojej výnimočnosti budú tieto formy bývania patriť medzi unikáty na slovenskom trhu s realitami.
Viac informácií

Projekt CityPark Ružinov má svoj prvý spot

24. marec 2016
Projekt CityPark Ružinov dnes, 24.3.2016 spúšťa svoju prvú kampaň a bude sa na rozhlasovej stanici Rádio Expres prihovárať širokej verejnosti prostredníctvom reklamného spotu.
Viac informácií

7 vecí, ktoré by ste mali zvážiť pri kúpe bytu

5. február 2016
Len ťažko by sme hľadali väčšiu investíciu v živote, ako je vlastné bývanie. Nový byt sa stane vašim domov, útočiskom, miestom, kde strávite mnoho rokov svojho života. A preto by to malo byť miesto, kde sa budete cítiť príjemne, a ktoré splní všetky vaše očakávania. A kým pohovku, ktorá vám "nesadne", vymeníte ľahko, týchto sedem aspektov by ste mali zvážiť ešte predtým, ako si byt kúpite.
Viac informácií

Fotografie z úspešných podujatí

11. január 2016
Projekt CityPark Ružinov prezentoval svoju ponuku na podujatiach Ružinovské hodové slávnosti a Poď von! Všetky fotografie z podujatí nájdete v albumoch...
Viac informácií

Získajte od nás vianočný darček

10. december 2015
Parkovacie státie so zľavou 4 000 € bolo možné získať do 15.1.2016. Viac informácií u výhradného predajcu BOND Reality.

Veža A takmer vypredaná, predaj bytov vo veži B spustený

2. november 2015
Po vypredaní bytov veže A spúšťa CityPark Ružinov od 2. novembra predaj bytov vo veži B. Viac informácií získate u výhradného predajcu BOND Reality alebo prostredníctvom formulára v sekcii KONTAKTY.

Vyjadrenie spoločnosti Metrostav Slovakia k medializovaným informáciám ohľadne statiky projektu Apollo Bussiness Center 1

30. september 2015
Spoločnosť Metrostav Slovakia vníma aktuálne spájanie projektu Apollo Business Center 1 a pôvodne existujúceho projektu 3nity ako nenáležité...
Viac informácií

BOND reality ako výhradný predajca CityPark Ružinov

2. september 2015
Predaj bytových a nebytových priestorov v komplexe CityPark Ružinov prostredníctvom realitnej kancelárie BOND Reality. Kontaktné údaje nájdete na www.bondreality.sk.

Zeleň namiesto obchodnej zóny

1. september 2015
Pôvodný zámer developera vytvoriť pod bytovým komplexom dvojpodlažnú obchodnú zónu spájajúcu všetky tri veže vystriedala myšlienka o vybudovaní parku s takmer 7 800 m2 verejnej zelene, ktorý má ambíciu byť najkrajšou zelenou zónou v mestskej časti Ružinov.

Oficiálne spustenie predaja bytov CityPark Ružinov

1. september 2015
Spustenie predaja bytov v komplexe CityPark Ružinov vo veži A zahájené 1. 9. 2015. Viac informácií o spustení predaja predaja veže B Vám poskytneme čoskoro.