Lokalita v centre života

Projekt CityPark Ružinov je umiestnený vo výnimočnej lokalite, ktorá ponúka pôsobivý výhľad na dominanty Bratislavy, panorámu Malých Karpát zo severu a rieku Dunaj z juhu. Výborné sitovanie tohto obytného komplexu zabezpečuje obyvateľom a pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník.

CityPark Ružinov v sebe spája vzhľadom na svoju dispozíciu charakter business zóny s moderným, ale pokojným mestským životom. CityPark Ružinov je pre svojich obyvateľov na skok od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností hlavného mesta SR Bratislavy.

city pArk mapa na web zoom

Zelený Ružinov

Čerstvý vzduch uprostred biznis zóny už nemusí byť iba teóriou. Rozsiahla zelená plocha a niekoľko desiatok stromov poslúžia okrem produkcie kyslíka i ako príjemná ochrana pred letnými slnečnými lúčmi.

Občianska vybavenosť

Bývajte na tom správnom mieste a necestujte za každodennými aktivitami príliš ďaleko. Od nás máte blízko k akýmkoľvek bežným plánovaným i nečakaným potrebným službám. Nemocnica alebo kaderník, od nás nepotrebujete cestovať na opačný koniec mesta.

Doprava a dostupnosť

4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu. Zdá sa vám cestovanie z CityParku Ružinov ešte stále náročné?

Deti a rodina

Vyzdvihnite deti v škôlke a o pár minút už môžete na bicykloch brázdiť cesty dostupných cyklotrás alebo stavať hrady z piesku a objavovať čaro zákutí v parku priamo pod oknami.

Kultúra a šport

Nedokážete vysedávať doma a ste vyznávači aktívneho životného štýlu? Poďte von! Na bicykel, do divadla alebo na kúpalisko. Je to len na vás!

Pracovné možnosti

Pracujte v bezprostrednej blízkosti svojho bydliska. Business zóna v okolí Mlynských Nív sa nachádza len pár minút z CityPark Ružinov.