Benefity bývania v polyfunkčnom komplexe CityPark Ružinov

Projekt CityPark Ružinov pozostáva z niekoľkých základných funkčných celkov. Sú to byty, lofty, apartmány, ateliéry, parkovanie v podzemných podlažiach všetkých troch veží a spoločné priestory pre rezidentov slúžiace na súkromné a spoločné aktivity. Flexibilné dispozičné riešenia apartmánov ponúkajú možnosť ich variability podľa vlastných požiadaviek.

01

1. Perfektná lokalita na bývanie v Bratislave

Ružinov je dlhodobo najžiadanejšou lokalitou Bratislavy. Vďaka kompletnej občianskej vybavenosti, množstvu zelene a vynikajúcemu dopravnému napojeniu si drží svoje ceny a je zaujímavý aj na prenájom bytov.

01e

2.  Pridaná hodnota v bývaní CityPark Ružinov

To je naša obrovská konkurenčná výhoda. Zelený park pod oknami, detské ihriská, športoviská, promenády, oddychové zóny, občianska vybavenosť, vlastné spoločenské miestnosti s detským kútikom. Samozrejmosťou sú výborné dispozície bytov a kvalitný štandard vybavenia.

07

3. Profesionálny developér | Metrostav Slovakia a.s.

V dnešnej dobe najsilnejší hráči na trhu nepotrebujú stavať z Vašich peňazí. V projekte CityPark Ružinov Vám na kúpu bytu stačí len 10 % kúpnej ceny a zvyšok uhradíte až po dokončení. Ako bonus využite možnosť čerpať 100 % hypotéku.

3 spala b

4. Príjemná cena bývania v CityPark Ružinov

Kúpte si novostavbu s mnohými výhodami a nízkymi nákladmi na správu, takmer za cenu starého bytu v rovnakej lokalite.

Halfpict 550x450 02

5. Parkovanie priamo v rezidencii CityPark Ružinov

V CityPark Ružinov zaparkujete pohodlne v podzemnej garáži. Využite aktuálnu ponuku a spolu s kúpou bytu získate parkovacie státie za výhodnejších podmienok.